30 günlük bir iade politikamız var, bu da öğenizi aldıktan sonra iade talebinde bulunmak için 30 gününüz olduğu anlamına geliyor.

İadeye hak kazanabilmeniz için ürününüzün, aldığınız ürünle aynı durumda, kullanılmamış veya kullanılmamış, etiketli ve orijinal ambalajında ​​olması gerekmektedir. Ayrıca fatura veya satın alma belgesine de ihtiyacınız olacak.

İade işlemi başlatmak için [email protected] adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. İadeniz kabul edilirse size bir iade kargo etiketinin yanı sıra paketinizi nasıl ve nereye göndereceğinizle ilgili talimatlar göndeririz. İade talep edilmeden tarafımıza geri gönderilen ürünler kabul edilmeyecektir.

Herhangi bir iade sorunuz için bizimle her zaman [email protected] adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Hasarlar ve sorunlar;
Lütfen siparişinizi teslim alırken kontrol edin ve ürün kusurlu, hasarlıysa veya yanlış ürün aldıysanız, sorunu değerlendirip düzeltebilmemiz için hemen bizimle iletişime geçin.

takaslar;
İstediğinizi elde etmenin en hızlı yolu, sahip olduğunuz ürünü iade etmek ve iade kabul edildikten sonra yeni ürün için ayrı bir satın alma işlemi yapmaktır.

geri ödemeler
İadenizi aldıktan ve kontrol ettikten sonra sizi bilgilendireceğiz ve geri ödemenin onaylanıp onaylanmadığını size bildireceğiz. Onaylanırsa, orijinal ödeme yönteminize otomatik olarak geri ödeme yapılır.
Bankanızın veya kredi kartı şirketinizin de geri ödemeyi işleme koymasının ve göndermesinin biraz zaman alabileceğini lütfen unutmayın. İade durumunda kargo ücreti alıcıya aittir.

Ayrıca, aldığınız ürünle ilgili bir sorun varsa, lütfen doğrudan bizimle iletişime geçin. Faydalı bir çözüm bulacağız.
Ürün hasarlı geldiyse ve bunu bir belge (fotoğraf vb.) ile ispatlayabilirsiniz.

Tüm sorumluluğu alıyoruz, bu nedenle doğrudan bunun için tam bir geri ödeme yapacağız.

Gelirimizin belli bir bölümünün
hayvan dostlarımıza bağışlanmıştır.

Öğeyi iade etmeye karar verirseniz, lütfen bir iade takip numarası verin.
Öğeyi geri alır almaz tam bir geri ödeme yapılacaktır.