berlingdesign.com.tr sitesi tarafından sunulan hizmetlerin (bundan sonra hizmet olarak adlandırılacaktır), berlingdesign.com.tr tarafından sunulan ürünlerin  (bundan sonra ürün olarak adlandırılacaktır) kullanımı, hizmetten yararlananlar (bundan sonra kullanıcı olarak adlandırılacaktır) ile Berling Design e-ticaret (bundan sonra Berling Design olarak adlandırılacaktır) arasında akdedilen işbu sözleşme koşularına tabidir. Kullanıcı hizmetten yararlanmakla, Berling Design ile kullanıcı arasındaki ilişkinin esasları ve gizlilik politikası ile hizmet şartlarına ilişkin işbu sözleşme hükümlerini bütünüyle okuduğunu kabul etmiş sayılır. Aşağıda belirtilen kullanım şartları sözleşmenin ayrılmaz bir parçasıdır. Hizmetten yararlanma, kullanıcı tarafından aşağıda belirtilen kullanım şartlarının yerine getirilmesine bağlıdır. Kullanıcı, hizmetten yararlanmakla aşağıda belirtilen şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Aşağıda belirtilen şartları kabul etmiyorsanız berlingdesign.com.tr sitesini kullanmayınız. Kullanıcıya sunulan hizmete ilişkin genel bilgi ile kullanım şartlarını içeren web sayfası içeriği Berling Design tarafından kullanıcıya haber verilmeksizin her zaman değiştirilebilir. Kullanıcı, kullanıma devam ettiği sürece bu sayfada belirtilen kullanım şartları hakkında yapılan her türlü değişikliği kabul etmiş sayılır. Kullanıcının bu şartları kabulü, kullanıcı ile Berling Design arasında akdedilen bir sözleşme niteliğindedir. Kullanıcının hizmetten yararlanma hakkı, kullanım şartlarına uygun hareket ettiği sürece geçerli olacaktır.

Sipariş Aşaması

Kullanıcının, Berling Design tarafından sunulan hizmetleri kullanabilmesi, öncelikle kendi hesap bilgileri ile bağlanmasına bağlıdır. Kullanıcı hesap bilgileri ile bağlandıktan sonra uygun şartları sağlaması durumunda üyeliği aktif edilir. Kullanıcı sonrasında site üzerinden gerekli sipariş ve ödeme bilgilerini girerek siparişini gerçekleştirir.

Teslim Süreci

Sipariş edilen ürünlerin teslim süresi 10 iş günüdür. Bu teslim süresi sezonun durumuna göre +/- 2 iş günü farkedebilir. Teslimatta herhangi bir gecikme kullanıcıya siparişi iptal etme ve bu nedenle herhangi bir talepte bulunma ve/veya tazminat talep etme hakkı vermez. Sipariş edilen ürünlerin teslimat sırasında herhangi bir hasara uğramaması için ürünler paketlenmiş halde taşıyıcıya teslim edilir. Paketlenmiş olarak taşıyıcıya teslim edilen ürünlere taşıyıcılar veya onların acenteleri tarafından verilebilecek zararlardan Berling Design hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sipariş edilen ürünler anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo şirketi aracılığı ile kullanıcıya ulaştırılır.

Sorumluluklar

Berling Design sipariş girilen ürünlerde oluşabilecek kayıplar ve/veya hasarlar nedeni ile herhangi bir sorumluluk altına girmez.  

Telif Hakkı

Berling Design, sipariş edilen ürünler ile ilgili fikri hak ihlallerinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Kullanıcı, hizmetten yararlanma sırasında fikri haklara ilişkin yasal düzenlemelerin ihlali durumunda bu eylemlerin yasal sonuçlarından sadece ve tamamen kendisinin sorumlu olacağını kabul eder. Kullanıcı sipariş vermiş olduğu ürün üzerinde telif hakkı sahibi olduğunu ve/veya telif hakkı sahibinin açık yazılı onayını aldığını ve/veya bu ürün sebebiyle bir fikri hak ihlali gerçekleşmeyeceğini kabul ve garanti eder. Kullanıcı, ürün siparişinde ve dağıtımında Türk Hukukuna ve/veya ürünün dağıtılacağı diğer tüm ülkelerin fikri hukuk kurallarına uyacağını peşinen kabul ve taahhüt eder.

Garanti

Kullanıcı ürüne ilişkin tüm şikayetlerini, ürünün kendisine tesliminden itibaren 14 gün içinde Berling Design internet sitesinde bildirilen telefon numarasına iletir.

Genel

berlingdesign.com.tr sitesi yasak içerik içerebilecek şekilde kullanılamaz. Aşağıda belirtilen özelliklere sahip içerik yasak içerik olarak değerlendirilir. Yanıltıcı, pornografik, müstehcen, saldırgan, küçük düşürücü, küfür vb. kapsayan içerik Telif haklarına aykırı ve/veya hak sahibinin yazılı izni ve bilgisi olmadan kullanılan içerik Şahsiyet haklarına tecavüz teşkil eden içerik Virüs, bozuk dosya vb. zararlı kod içeren ve/veya hizmetin kullanımını güçleştirmeye veya engellemeye yönelik içerik ve bilgisayar kodları Yasadışı faaliyet özelliği taşıyan veya yasa dışı faaliyetleri teşvik edici nitelikteki içerik Kullanıcı sipariş ettiği ürüne ilişkin tüm telif haklarından tek başına sorumludur. Berling Design işbu sözleşmenin şartlarına aykırı davranma girişiminde bulunan veya bulunabilecek kişilerin berlingdesign.com.tr sitesine ve yazılıma erişimini engelleme hakkını saklı tutar. Berling Design, berlingdesign.com.tr sitesinde bulunan veya herhangi bir amaç için bu siteye sunulan materyallerin doğruluğu, güncelliği, performansı, bütünlüğü veya uygunluğu için bir teminat veya garanti sağlamaz. Bu tür bilgi ve materyallerin belirsizlik ve hatalar içerebileceğini kullanıcı kabul eder. Bu belirsizlikler ve yanlışlıklar Berling Design’in sorumluluğu dışındadır. berlingdesign.com.tr sitesinin,ürünlerinin ve servislerinin içinde yer alan bilgi veya materyalin kullanımına ilişkin tüm risk kullanıcıya aittir. Berling Design bu konuda sorumluluk kabul etmez ve yükümlülük altına girmez. Hizmetin kullanımından doğan her türlü uyuşmazlıkta Bursa mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.