Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » S.S.S

S.S.S

Ürünümü duvara nasıl asabilirim?

Satın alınan tüm ürünler duvara asılmaya hazır olup gerekli aparatlar kutusunda gönderilmektedir. Kutu içerisinde bulunan askı aparatını duvara monte etmeniz yeterlidir.

1. ADIM

Duvarı matkapla delin ve içine bir dübel yerleştirin. Dübelin içine bir vida yerleştirin. Güçlü ve sağlam bir vida, ürünün ağırlığını taşıyacaktır.Ancak daha güvenli bir çözüm için birden fazla vida da kullanabilirsiniz.

2. ADIM

Her ürünün arkasında, ürünü duvara asmanıza yardımcı olacak, özel olarak hazırlanmış bir bölüm bulunmaktadır.Yukarıdaki resimde örneği görebilirsiniz.

3. ADIM

Dübel ve içindeki vidayı hazırladıktan sonra, ürünün arkasındaki duvara asma bölümünü kullanarak, ürününüzü duvara rahat bir şekilde asabilirsiniz.Yukarıda örneği görebilirsiniz.

Kargo ücretini ödeyecek miyim?

Hayır. Berling Design mağazalarından yaptığınız alışverişiniz konumunuz farketmeksizin montaj süresinin tamamlandığı ilk iş günü anlaşmalı kargo şirketleri ile satın alım yaptığınız adresinize gönderilir.

Gizlilik ve güvenlik hakkında:

Kişisel bilgileriniz (isim, takma ad, e-posta adresi, posta adresi, kredi kartı bilgileri, satın alma işlemleri vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlara verilmemekte ve sadece Berling Design’a maksimum fayda sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Verileriniz, ürünün veritabanı tarafından korunan sistem tarafından korunmaktadır.Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz erişebilir ve bunları değiştirebilirsiniz. Bir başkasının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz.Üyelikten ayrılan kişilerin bilgileri silinir ve Berling Design tarafından kullanılmaz.

Ürünler dış mekan kullanımı için uygun mu?

Ürünlerimiz elektrostatik toz boya ile boyanır. 200 derecede işlem görerek nihai halini alır.Paslanma sorunu olmadan uzun yıllar dış mekanda da kullabilirsiniz.

Özel tasarım yapılıyor mu?

Berling Design Ar-Ge ve üretimde alanında uzman kişilerle çalışmaktadır. İhtiyaçlarınıza cevap verebilmemiz için Berling Design iletişim kanallarından ulaşabilir ve ya Özel Tasarımlar kısmından talep formu doldurabilirsiniz.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişiniz hazırlandıktan sonra mail adresinize kargo takip numarası ileteceğiz.İlgili kargo şirketinin web sitesinden kargonuzu takip edebilirsiniz.

Sipariş verdiğim ürünü değiştirebilir miyim?

Satın aldığınız ürün kargoya verilmeden önce Berling Design iletişim kanallarından bize ulaşarak değişim talebinde bulunabilirsiniz.

Kargoya verilmiş olan siparişimi iptal edebilir miyim?

Ürününüz kargoya verilmiş ise iptal işlemi gerçekleştirilememektedir. Eğer ürünü iade etmek istiyorsanız Geri Ödeme ve İade Politikaları sayfasını inceleyebilirsiniz.

Havale ve EFT ile ödeme yapabilir miyim?

Kredi kartı kullanmadan alışveriş yapmak için Berling Design iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.